VESELÁ 5 Brno střed
732 318 540
masaze@aromakoutek.cz

Aroma masáž

Jeden dlouhý nekončící dotek….

 To je aroma masáž, jedna z nejoblíbenějších masáží vůbec.

A právem!

Spojuje příjemné s užitečným. Nechej se rozmazlit rostlinnými oleji té nejvyšší kvality a éterickými oleji značky Nobilis Tilia.

Aroma masáž je plynulá a harmonická. Výrazně ulevuje při psychosomatických potížích, zbavuje stresu a napětí, uvolňuje a přispívá k celkové regeneraci. Sestava hmatů respektuje fyziologii těla, lymfatický a krevní systém, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle.

K masáži se používají rostlinné oleje lisované za studena a 100% éterické oleje. Jemnými a hlubokými tahy je tato směs vtírána do pokožky. Teplem doteků se uvolňují molekuly éterických olejů a my cítíme jejich opojnou vůni.

Nenech se mýlit!

Nejedná se pouze o voňavou masáž. Éterické oleje snadno při masáži přestupují přes pokožku do krevního řečiště a zapojují se do metabolismu těla. Rostlinné oleje pečují o pokožku, zanechávají ji hydratovanou a vyživenou. Vhodnou kombinací éterických olejů můžeme při masáži pokrýt celou škálu fyzických i psychických problémů.

Každý éterický olej pracuje sám za sebe, ale společně v kompozici tvoří opravdu silný celek.

MASÁŽ "OCHUTNÁVKA"

30 min/350 kč masáž zad

MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

45 min/450 kč hloubková masáž zad a šíje

ČÁSTEČNÁ MASÁŽ

60 min/550 kč masáž zad, šíje a nohou ze zadu

CELOTĚLOVÁ MASÁŽ

90 min/850 kč masáž celého těla kromě intimních partií

Nevíš jestli je zrovna tahle masáž pro Tebe a váháš zda ji vyzkoušet? Právě pro Tebe je varianta „ochutnávka“ ta správná volba. Zahrnuje masáž zad v délce 30 min.

 

Bolí Tě záda, cítíš na svých bedrech tíhu světa nebo si chceš dopřát víc než půl hodinky relaxu? Mám pro Tebe nabídku, která se neodmítá – hloubková masáž zad a šíje. Po 45 min budeš se budeš cítit jako znovuzrozený/á.

 

Co takhle jednou za čas svému tělu dopřát doping ve formě částečné masáže? I nohy si přeci zaslouží péči! Vychutnej si 60 min masáž zad, šíje a nohou ze zadu.

 

A jestli toužíš po úplném restartu, neváhej a rovnou si rezervuj masáž celého těla. Těšit se můžeš na 90 min blaha!