VESELÁ 5 Brno střed
732 318 540
masaze@aromakoutek.cz

S vůní šalvěje a ylangu

S vůní šalvěje a ylangu

Únor přeje zamilovaným! Svatý Valentýn ťuká na dveře, víte jakou vůní se necháte okouzlit?

Svátek zamilovaných je krásná příležitost, jak partnerovi/ce projevit svou lásku a náklonnost.

Každodenní rutina zabíjí lásku ve smyslu lenosti vědomě trávit čas s partenerem/kou.

Co takle strávit večer v objetí toho druhého, se skleničkou vína zavzpomínat na společné zážitky a nechat se unést exotickou vůní ylangu? I takle krásný a romantický může být valentýn a růžový kýč s jahodama, který chutnají jako polystyren nechte v obchoďáku.

Není nad smyslnější vůni! Sladce exotické aroma ylangu se hodí pro chvilky ve dvou.

Do aromalampy:

Vůni ylangu krásně doplňují jemné tóny palma rosy nebo růžového dřeva. Do aromalampy nebo difuzéru nakapejte 3 kapky ylangu a 2 kapky palma rosy nebo růžového dřeva. Pokud je na vás vůně ylangu až moc silná, začněte s menším množství EO a během večera kapku dokápněte.

Voňavá koupel:

Do polévkové lžíce rostlinného oleje nakapejte 3 kapky ylangu a 2 kapky levandule a přidejte do horké koupele. Olej nezapomeňte pořádně rozmíchat ve vodě.

Masážní olej pro dva:

EO z ylangu je účinné afrodiziakum! Vůně ylangu si krásně sedne s pačuli a vanilkou. Do lahvičky o objemu 30 ml (vystačí na másáž celého těla) nalijte za studena lisovaný mandlový olej, 8 kapek ylang ylang, 5 kapek vanilky v jojobě a 2 kapky pačuli.

Do masáže zapojte hlavně techniku efloráže, jedná se o jemné hlazení které má až neuvěřitelný efekt na psychiku! Jak na to by vám mohl poradit třeba takový youtube.  Naopak vyvarujte se násilného rozmasírování zatuhlých svalů, takovou masáž raději přenechte odbodníkům.

Nejvíce lásky jsme si schopni dát sami. Lásku si často zaměňujeme se závislostí na partnerovi/rce a může se stát, že se cítíme nemilovaní, ikdyž tomu tak není.

Jak jste na tom se sebeláskou?

Máte se rádi?

Dopřáváte si to nejlepší?

Jak můžete chtít od někoho jiného, aby vás miloval, když se nemilujete vy sama?

Je těžké dávat, když není z čeho…

S budováním sebelásky pomáhá šalvěj muškátová. Rovnou si s ní namíchejte olej, na 30 ml mandlového nebo jiného za studena lisovaného oleje přijde 5 kapek šalvěje muškátové, 3 kapky levandule a 3 kapky růže v jojobě. I šalvěj má afrodiziakální účinky, více její vůni však vyhledávají ženy. Co se o šalvěji moc neví je fakt, že na někoho může působit až euforicky. Stimuluje určitá centra v mozku, která zvyšují produkci endorfinu a endorfin jak víme je hormon štěstí! A kde je štěstí a spokojenost, tam není depka. Takže až se vás bude snažit dohonit valentýnská depka, že nikoho po svém boku nemáte, zajděte si na rande se šalvějí a zamilujte se (sami do sebe!).

Foto: pixabay.com

No Comments

Add your comment