VESELÁ 5 Brno střed
732 318 540
masaze@aromakoutek.cz

Indická antistresová masáž

Dlouhodobý stres, napětí v ramenou a šíji nebo bolest hlavy?

Potom je indická masáž hlavy stvořená přímo pro Tebe!

Ne nadarmo má přívlastek antistresová …

Indická masáž hlavy – Champi – je jemné ošetření hlavy, šíje a ramen.

Výrazně ulevuje od bolesti a napětí v oblasti šíje a ramen. Povzbuzuje krevní oběh a tím podporuje cirkulaci krve v zatuhlém svalstvu.

Při masáži se klade důraz na vlasovou pokožku, kde se hromadí napětí. Je účinnou prevencí migrén a bolestí hlavy. Odstraňuje poruchy spánku, protože uvádí tělo do celkové pohody.

Tato masáž má vliv nejen na fyzickou, ale zároveň také na mentální úroveň. Blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit klidu a duševní pohody. Mezi další benefity patří zlepšení koncentrace a uvolnění zablokované životní energie.

Masíruje se v sedě přes oblečení. Je vhodné přijít v pohodlném oděvu (ideálně tričko bez límečku).

Na masáž se nepoužívá masážní olej, ale po domluvě lze obličej masírovat vybraným rostlinným olejem (meruňkový, argánový, jojobový, mandlový). Odličovací pleťové mléko je k dispozici.

Masáž začíná prohřátím a uvolněním zad a aktivací bodů meridiánu močového měchýře. Následuje masáž šíje, která odblokuje napětí vzniklé stresem.

Masáž hlavy a vlasové pokožky navozuje úplný stav uvolnění a je díky svým účinkům velice oblíbená. Na hlavě je mnoho nervových zakončení, proto je masáž hlavy vnímána jako lék na bolesti hlavy. Celá procedura je zakončena jemnou masáží obličeje.